Warning: Constant WPSC_VERSION already defined in /data/web/virtuals/304638/virtual/www/domains/instagold.cz/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 32
O nás - Instagold

O nás

Co děláme?

Zaměřujeme se na funkční, reprezentativní stránky, které budou funkční na počítači, telefonu i tabletu.

Menší firmy, či lokální podnikatelé často nemají možnost či rozpočet na funkční internetové stránky, proto nabízíme řešení z předpřipravených prémiových šablon Divi nebo vytvoření stránek na míru na redakčním systému WordPress.

Nejen stránky

Nabízíme kompletní digitální zastoupení, od asistence při výběru HW, instalace software, po kompletní vytvoření a následnou správu internetových stránek, či sociálních sítí.

Nic není nemožné

Můžete se na nás obrátit s čímkoliv. Pokud váše poptávka nebude v našich silách, tak najdeme a zajistíme odborníky v daném oboru, a vám ušetříme spoustu času.

Víte na čem jste

Cena na které se domluvíme vždy platí!

Spokojenost

Spokojenost a vracející se zákazník je pro nás prioritou, proto nabízíme služby jako např. správa, aby vše fungovalo jak má.
homeflaglaptop-phoneheart-pulsediamond linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram